چگونه سایت کسب و کار شما را متحول می کند

چرا باید برای کسب و کار خود وبسایت راه اندازی کنم؟ چرا همه مشاغل باید سایت داشته باشند ؟ تاثیرات وجود سایت در مشتریان چیست ؟ آیا راه اندازی سایت باعث بهبود کسب و کار و درآمد من می شود ؟

پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمائید ، در ادامه به صورت مفصل به پاسخ سوالات فوق خواهیم پرداخت :

* ویترین اینترنتی :

یک سایت ، ویترین کسب و کار شما در دنیای مجازی است و با توجه به استفاده گسترده مردم از اینترنت ، نداشتن سایت ضعف بزرگی محسوب می شود. با راه اندازی وبسایت کسب و کار خود ، می توانید روزانه به هزاران نفر ویترین کاری خود را نمایش دهید و اجازه آشنایی با کسب و کار خود را به آنها به راحت ترین شکل ممکن خواهید داد .

* بازاریاب تمام وقت :

وبسایت شما یک بازاریاب 24 ساعته است که در تمامی ساعات شبانه روز و در هر کجای دنیا به معرفی شما می پردازد. کافیست کاربران خدمات و کالاهای شما را جستجو کنند تا در مورد شما بیشتر بدانند ، با شما ارتباط برقرار کنند ، سفارش بدهند و ...

* آگاهی و اعتماد :

یک وبسایت مناسب زمینه ای را فراهم می کند تا مشتری ، خودش شما را بشناسد و این شناخت سبب افزایش اعتماد می شود چرا که در وبسایت شما ، اطلاعات جامعی در مورد کسب و کار شما ، مجوزها ، سوابق ، نمونه کارها و ... وجود دارد که اغلب این موارد در سایر روش های تبلیغاتی از قبیل پیامک ، تراکت ، بیلبورد ، تبلیغاتی تلویزیونی و ... نمی تواند بصورت جامع وجود داشته باشد .

* وابستگی بیشتر :

سهیم کردن مشتریان در اخبار کسب و کار و اطلاع رسانی برنامه های کاری ، باعث می شود که حس کنند بخشی از تیم کاری شما هستند پس مطمئن باشید اگر الان هم نیازی به مراجعه به شما نباشد ، در آینده و در صورت نیاز به خدمات شما ، اول به سراغ شما خواهند آمد .

* بهبود و رضایت :

دریافت و تحلیل نظرات ، انتقادات و پیشنهادات مشتریان ، علاوه بر بهبود کسب و کار شما ، رضایتمندی مشتریان را نیز افزایش می دهد. علاوه بر این نمایش نظرات سایر کاربران در سایت ، سبب ایجاد اعتماد در بازدید کنندگان دیگر نیز خواهد شد .

* اعتبار :

داشتن یک وبسایت زیبا و مناسب در دنیای مجازی ، مانند داشتن یک دفتر کاری زیباست ، اعتبار کسب و کار شما در دنیای مجازی را تعیین می کند . تبلیغات شما در شبکه های اجتماعی ، وبسایت های تبلیغاتی ، ایمیل و ... در صورتی که به همراه معرفی سایت شما باشد ، قدرت نفوذ بیشتری خواهد داشت .

* شکست نخورید :

هر روز افراد زیادی در اینترنت به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند ، با نداشتن سایت فقط آنها را پس می زنید و به سمت رقیبان خود هدایت می کنید . کافیست همین الان به جستجوی خدمات و کالاهای خود در اینترنت بپردازید و رقیبان خود را بشناسید ، روزانه افراد زیادی وارد سایت آنها می شوند که با راه اندازی ، بهینه سازی و مدیریت صحیح سایت خود ، می توانید این بازدید کننده ها را از آن خود نمائید.

* مشاغل اینترنتی :

علاوه بر موارد فوق ، مشاغل بسیاری امروزه فقط از طریق اینترنت فعالیت می کنند و توانسته اند در این راه موفقیت های بسیاری بدست آورند در ادامه فقط به عنوان کردن برخی از سایت های موفق و ثروتمند می پردازیم سایت آمازون با درآمد 75 میلیارد دلار در سال 2013 ، فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با درآمد حدودا یک میلیارد تومان در روز و موارد بسیاری از این قبیل که می توانید با جستجویی ساده از درآمد فیسبوک ، درآمد اینستاگرام ، درآمد کلوب ، درآمد عکس پرینت ، درآمد شبکه های تبلیغاتی و ... مطلع شوید .


در صورتی که تمایل به راه اندازی وبسایت دارید می توانید با ما جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره های فنی ، تماس حاصل نمائید .

خدمات ویکسا | طراحی سایت مدارس
طراحی سایت مدارس
خدمات ویکسا | طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
خدمات ویکسا | طراحی سایت آموزشگاه
طراحی سایت آموزشگاه
خدمات ویکسا | طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت آموزشی
خدمات ویکسا | طراحی سایت آتلیه
طراحی سایت آتلیه
خدمات ویکسا | طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی
خدمات ویکسا | طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی
خدمات ویکسا | طراحی سایت وکلا
طراحی سایت وکلا
خدمات ویکسا | طراحی سایت پزشکان
طراحی سایت پزشکان
خدمات ویکسا | طراحی سایت تفریحی
طراحی سایت تفریحی
خدمات ویکسا | طراحی سایت گالری
طراحی سایت گالری